Rechtsübersetzungen Tłumaczenia prawnicze


 

Oferta

Szanowni Państwo,
r.pr. Olga Bielecka LL.M. posiada biegłą znajomość języka niemieckiego, zdobytą w trakcie nauki w Polsce, podczas 4-letniej pracy w Niemczech, 5-letnich studiów prawniczych na Europejskim Uniwersytecie Viadrina we Frankfurcie nad Odrą, jak również w ramach wieloletniej praktyki w zakresie wykonywania pisemnych tłumaczeń prawniczych świadczonych na rzecz innych kancelarii i biur tłumaczeń.

Jest praktykiem w zakresie dwóch różnych systemów prawnych.

W związku z powyższym Kancelaria oferuje Państwu fachową pomoc w tłumaczeniu wszelkich dokumentów sporządzonych w języku niemieckim na język polski i odwrotnie, gwarantując wysoką jakość tłumaczeń i terminowość.

Nasze tłumaczenia charakteryzują się tym, że uwzględniają różnice systemowe istniejące pomiędzy prawem polskim, a prawem niemieckim, co chroni przed negatywnymi skutkami prawnymi związanymi z wadliwie zastosowaną terminologią. Zachowujemy język prawniczy i styl właściwy dla danego dokumentu w języku docelowym.
 

 
 

Cennik
Rodzaj tłumaczenia na język POLSKI na język NIEMIECKI
Zwykłe 4 dni 60 zł 80 zł
Pilne 2 dni (do 10 stron) 80 zł 100 zł
Express 1 dzień (do 5 stron) 100 zł 120 zł

Stawki dotyczą 1 strony rozliczeniowej – 1800 zzs (znaków ze spacjami)

Jeżeli chcesz wiedzieć, ile będzie kosztować Twoje tłumaczenie, wyślij plik na adres: kancelaria@olga-bielecka.pl

Otrzymasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2020 | Polityka prywatności

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności