O mnieNieznajomość prawa szkodzi

dlatego warto skorzystać z usług profesjonalisty


 

Wiedza

Olga Bielecka – radca prawny z ponad 13-letnim doświadczeniem zawodowym, wpisany na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku pod numerem GD/GD/2326, mediator sądowy wpisany na listę stałych mediatorów prowadzoną przez Prezesa Sądu Okręgowego w Gdańsku i absolwentka prawa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz prawa na Europejskim Uniwersytecie Viadrina we Frankfurcie nad Odrą (Niemcy).
Posiada dyplom LL.B „Bachelor of German and Polish Law” oraz LL.M. “Master of German and Polish Law”. Biegle posługuje się językiem niemieckim.
 

Pasja

Pasjonatka prawa otwarta na nowe wyzwania, która do każdej sprawy podchodzi z pełnym zaangażowaniem.
Klientom poświęca dużo czasu, zapewniając poczucie bezpieczeństwa i zrozumienie. Nie działa szablonowo.
W sposób jasny i zrozumiały przedstawia rozwiązania, które są możliwe do osiągnięcia i które uregulują sytuację prawną Klienta nie tylko na dziś, ale także na przyszłość.
Działa szybko i skutecznie, jest dostępna dla Klienta i dokłada najwyższej staranności, aby osiągnąć wspólnie wyznaczony cel.
 

Doświadczenie

Radca prawny Olga Bielecka w swojej wieloletniej praktyce świadczyła obsługę prawną dla podmiotów gospodarczych branży energetycznej, budowlanej, podmiotów medycznych oraz wspólnot mieszkaniowych. Uczestniczyła w projektach nabywania nieruchomości, w tym nieruchomości rolnych na wielomilionowe kwoty. Obecnie skupia się na świadczeniu pomocy prawnej osobom fizycznym. 
Ma za sobą kilkaset postępowań sądowych, w tym wiele wygranych spraw przeciwko ubezpieczycielom, bankom, deweloperom, nieuczciwym kontrahentom i sprzedawcom. Od lat skutecznie reprezentuje Klientów w sprawach rozwodowych, dotyczących władzy rodzicielskiej, kontaktów z dziećmi i alimentów, podziałach majątku, zniesieniu współwłasności i w sprawch spadkowych. Uzyskuje odszkodowania i zadośćuczynienia za doznaną krzywdę, a także reprezentuje przed organami administracji państwowej, wojewódzkimi sądami administracyjnymi oraz Naczelnym Sądem Administracyjnym w Warszawie. Bardzo dobrze zna procedurę cywilną, administracyjną i sądowo-administracyjną.
Uczciwie podejmuję i prowadzię sprawy Klientów na każdym etapie: przedsądowym, sądowym i egzekucyjnym oraz w zwykłych sprawach życia codziennego. Prowadzę również mediacje, których celem jest polubowne rozwiązanie sporu poprzez wypracowanie i zawarcie obustronnego porozumienia (ugody). 
 
Zapraszam do kontaktu!
r.pr. Olga Bielecka

Wszelkie prawa zastrzeżone 2020 | Polityka prywatności

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności